Individualaus stiliaus paieškos. Patarimai, kurie padės rasti „savo drabužius“

Šiais laikais stiliui skiriama labai daug dėmesio. Dažnai sakoma, kad stilingas žmogus – labiau savimi pasitikintis ir tuo pačiu drąsesnis žmogus. Suprantama, kad apranga neturėtų būti ypač sureikšminama, tačiau kartais tereikia tiek mažai, kad žmogus paprasčiausiai kur kas labiau savimi pasitikėtų. Tokiu atveju savo stiliaus paieškos – pirmas žingsnis. Madingi drabužiai tinka ne visiems, juolab, nereikia dėvėti to, kad Jums nėra miela. Svarbiausia – rasti savo stilių, rasti save, kuris geba atskleisti Jus kaip asmenybę. O sėkmingoms paieškoms – keli patarimai.

Norint susirasti savo stilių – teks skirti šiek tiek laiko. Tiesa, su mūsų gidu viskas kur kas paprasčiau, tad pateikiame kelis svarbiausius aspektus, kurie padės atrasti savo stilių.

Figūros tipo apibrėžimas.

Visos moterys yra gražios ir visos figūros vertos nuostabios aprangos. Tačiau norint susirasti savo stilių – pirmiausia labai svarbu įvertinti, kokia yra Jūsų figūra, tiksliau, koks yra jos tipas. Nuo smėlio laikrodžio iki obuoliuko, nuo kriaušės iki cigaretės. Paprasčiausia įsivertinti yra išmatavus apimtis. Tokiu atveju matysite, kurios vietos yra siauresnės ir kurios platesnės. Suknelės vasarai pabrėžia moters figūrą, tačiau jos gražiai atrodys tik tokiu atveju, jeigu pasirinksite tokį drabužį, kuris dera prie Jūsų figūros.

Išskirtiniai kūno bruožai.

Kiekviena moteris yra unikali ir kiekviena turi tokių bruožų, kuriuos verta paryškinti. Net ir toks paprastas drabužis kaip suknelės internetu gali padėti atskleisti Jūsų kūno linija ir tuo pačiu išskirti iš minios. Galbūt turite grakštų liemenį? O gal dailias kojas? Ilgus plaukus arba gražius nagus. Koks bruožas Jus skiria iš kitų ir kokia apranga gali tai išryškinti?

Deriniai ir universalūs drabužiai.

Pačioje pradžioje stiliaus kūrimas gali būti sunkus darbas. Tiesa, ir brangus, kadangi teks atnaujinti spintą. Jeigu norite sutaupyti – rinkitės universalius drabužius, kurie lengvai derinami, kurie puikiai tinka skirtingomis progomis ir skirtingu metu. Tokiu atveju pavyks maksimaliai sutaupyti. Tiesa, nepamiškite, kad jau geriau mažiau drabužių, tačiau kokybiškų ir nešiojamų, nei daug tokių, kurie Jums nėra reikalingi ir kuriuos tarsi norisi išmesti.

Išmeskite visą, ko nenešiojate paskutinius 6 mėnesius.

Kuriant naują stilių labai svarbu atsisveikinti su apranga, kuri jau kurį laiką yra nenešiojama. Taip, gali būti sunku, tačiau tik tokiu atveju pavyks drąsiai atsikratyti visko ko nereikia ir tuo pačiu iš naujo kurti tokią aprangą, kuri Jums labiausiai tinka. Taigi, išmeskite visus drabužius, kurie jau ilgokai yra nenešiojami ir paprasčiausiai užima vietą. Pamatysite, net kvėpuoti bus lengviau.

Pavyzdžiai internete – puikus pasirinkimas.

Susikurti savo stilių be profesionalų pagalbos gali būti sunku, tad internete randami pavyzdžiai gali būti tikras išsigelbėjimas. Tiesa, juos vertinkite atsargiai, kadangi reikia rinktis pavyzdžius, kurie tinka būtent Jums ir Jūsų kūnui. Kartais iš nori atrodyti geriau galime susigadinti esamą situaciją.

Ką norite apie save pasakyti?

Stilius – tai mūsų charakterio atspindys. Nors jis formuoja mūsų išvaizdą, tačiau labai puikiai perteikia tai- – kaip mąstome ir kas esame. Taigi, galvodama apie savo stilių taip pat pagalvokite ką norite skleisti kitiems žmonėms, kuriuos kasdien sutinkate, apie save. Kad esate dama? O gal sporto, aktyvaus laisvalaikio mėgėja? O gal Jums svarbiausia patogumas?

Suknelės vasarai, megztiniai žiemai, lauko drabužiai ir apatinis trikotažas… Kartais norint atrasti savo stilių gali reikti išmesti visus turimus drabužius, kad jie paprasčiausiai netrukdytų naujai kuriamam stiliui vešėti ir skleistis. Tiesa – verta, kadangi suradus savo stilių, perpratusi taisykles – ateityje viskas bus kur kas paprasčiau ir kiekvienas nupirktas drabužis bus naudojamas. Juk žinant ko reikia ir investicijos į aprangą bus tikslingesnės. Kitu atveju pirksite drabužius, kurie gulės spintoje ir nebus nešiojami. Tad ar verta išlaidauti? Suknelės internetu – pigus ir paprastas drabužis padėsiantis puikiai atrodyti ir gražiai jaustis.